Be inspired
Videó megtekintése
Élet a Wolters Kluwernél

Innovátorok vagyunk, és hatást gyakorolunk a világra. Olyan szakértő szoftver- és informatikai megoldásokat nyújtunk, amelyekre a világ vezető szakemberei támaszkodnak a legfontosabb pillanatokban. Több millió ember életében hoz majd valódi változást. Ügyfeleinkkel közösen világszerte előmozdítjuk a fenntarthatóságot, az egészséget, az igazságot, a jólétet és a kereskedelmet.

A Wolters Kluwernél kiteljesedhet, mert sokszínűségünk a legfőbb közös erősségünk és kiváló teljesítményünk alapja is. Legyen önmaga, ossza meg kreatív ötleteit, nyújtsa a legjobbját, és szánjon időt a fejlődésre gondoskodó és befogadó kultúránk keretei között.

Kapcsolatfelvétel a Wolters Kluwerrel

team-secondary-multicolor

Csatlakozzon tehetségeink közösségéhez

Megosztjuk Önnel a legfrissebb híreket.

Csatlakozás

Icon, Diversity, disability awareness

Akadálymentesség biztosítása

Tudassa velünk, ha alkalmazásához támogatásra van szüksége.

E-mail küldése

Illustrated Icon represents a LinkedIn job profile

Kövesse LinkedIn-profilunkat

Pillantson bele szervezetünk működésébe.

Követés

Jelentse Ön a különbséget a Wolters Kluwernél

  • CÉLUNK
  • A MUNKÁNK
  • A MI TÖRTÉNELMÜNK
  • KOLLÉGÁINK
  • MUNKAKÖRNYEZETÜNK
  • HELYSZÍNEINK
  • FELVÉTELI FOLYAMATUNK

A Wolters Kluwer vállalathoz való csatlakozással egy együttműködő, innovatív csapathoz csatlakozik, melynek célja, hogy a legfontosabb pillanatokban nyújtsa a legtöbbet.

Az Ön munkája segít a szakembereknek olyan kritikus döntések és intézkedések meghozatalában, amelyek nap mint nap emberek millióinak életére vannak hatással. Együtt világszerte segítünk a fenntarthatóság, az egészség, a jólét, az igazságosság, a biztonság és a kereskedelem előmozdításában.

Nap mint nap kritikus pillanatokkal találkozunk a mindennapi és az üzleti életben. Olyan új fejlesztésekkel rendelkezünk, amelyek az egészségügy minden területén támogatják a hatékony döntéshozatalt és eredményeket adnak. Új vállalkozások indulnak. Ahogy a szervezetek fejlődnek, menedzselniük és védeniük kell a vállalkozásukat és ügyfeleiket. Olyan összetett új törvények lépnek életbe, melyek a szakemberektől gyors és magabiztos cselekvést követelnek. A vállalatoknak a fenntarthatósági erőfeszítések támogatásához és az ESG-kockázatok hatékony kezeléséhez segítségre van szükségük.

A Wolters Kluwer mindezekben a fontos pillanatokban - és sok más esetben is - ott van, szakértői szoftvermegoldásokat és mélyreható szaktudást biztosít, melyek segítik a szakembereket, hogy megfelelő döntéseket hozzanak, és a megfelelő eredményeket érjék el betegeik, ügyfeleik, vállalkozásaik és közösségeik számára. Elkötelezettek vagyunk amellett, hogy ügyfeleink változó igényeknek megfelelően folyamatosan fejlesztett digitális megoldásainkkal és szolgáltatásainkkal segítsük a szakembereket üzleti tevékenységük javításában és összetett problémáik megoldásában.

  • 1836 - 1918
    Wolters Kluwer History
    A korai vállalkozók: Wolters, Noordhoff, Samsom és Kluwer
    A 19. század folyamán olyan alkotmányos és jogi reform intézkedések születtek, melyek a laza kapcsolattal rendelkező holland gyarmatokat egy modern ipari gazdasággá kovácsolták össze. Az oktatási és ismeretterjesztő irodalom iránt megnövekedett igény számos családi kiadó vállalkozás létrejöttét eredményezte. A Wolters Kluwer gyökerei közvetlenül négy vállalkozó családra vezethető vissza: Wolters, Noordhoff, Samsom és Kluwer.
  • 1918 - 1987
    Our History 1918 - 1987
    Egy új kor kezdete: A falak ledöntése
    A századfordulón a nyugati világ az olvasás lázában égett. A nyomtatás, a marketing, a terjesztés és a fogyasztási szokások radikálisan megváltoztak. A következő évtizedekben a Wolters, Noordhoff, Samsom és a Kluwer az 1930-as évek válsága felé sodródott: a háború utáni kereskedelmi és szociális mélyrepülés, valamint az elektronikus könyvkiadási technológiák felé. Végső fokon a négy család egy tőről fakadt.
  • 1988 - 2001
    Our History 1988 - 2001
    Nemzetközi terjeszkedés, az internet fontossága
    Az 1990-es években a Wolters Kluwer vállalat évente 15%-os átlagos profit növekedést ért el. A nemzetközi terjeszkedést számos hagyományos és elektronikus kiadó vállalat felvásárlása táplálta. Ugyanakkor az internet elterjedése olyan erős negatív hatással volt a vállalatra, amilyennel korábban soha nem szembesült. A vállalatnak új gondolkodásra és új egy kezdetre volt szüksége. 2001-re a vállalat felvázolta a fenntartható növekedés felé vezető utat.
  • 2002 - 2010
    Our History 2002 - 2010
    Növekedés és digitális átalakulás
    A dot-com lufi 2000-es kipukkanását követően beköszöntött a Digitális korszak. Ez egy olyan mélyreható technológiai és informatikai változásokkal teli korszak volt, ami az üzleti életre és a vásárlókra is nagy hatással bírt. 2003-ban az új vezetés elfogadta a gyors változásokat, és a Wolters Kluwer bemutatta első három éves stratégiai ciklusát. 2010-re a vállalat porfóliója alapvetően átalakult.
  • 2011 - 2015
    Our History 2011 - 2015
    Amikor helyesen kell cselekedni
    A Digitális korszak a második évtizedére gyorsan beérett. Hatalmas mennyiségű adat, okostelefonok, intelligens keresőmotorok. A kihívásokkal teli globális gazdasági környezetben a vállalat ügyfeleire a még keményebb, még gyorsabb, még hatékonyabb munka súlya nehezedett – mindez a folyamatosan növekvő adat és információ tenger nyomása alatt. A helyes cselekedet fontossága nagyobb volt mint bármikor.
  • 2016 - 2018
    Our History 2016 - 2018
    Profi megoldás: Növeljük értékeinket
    A Wolters Kluwer vállalat 2016-ban ünnepelte gazdag örökségének 180 éves fennállását. Miközben a vállalat jelentős változásokon ment át, bizonyos dolgok állandók maradtak: erős értékek és üzleti alapok, megalapozott birtokolt tudás és elkötelezett alkalmazottak, és technológiai innovációk – mindez az ügyfelek középpontban tartása mellett. A jövőben új kihívások és új lehetőségek várnak.
  • 2019 - 2021
    Our History 2019 - 2021
    Növeljük értékünket
    2019-ben elkezdtük új, hároméves stratégiánk megvalósítását, értékkínálatunk növelését, amelynek célja, hogy fejlesszük szakértői megoldásainkat, fejlesztjük saját szakértelmünket és megvalósítjuk az agilis működést. Ügyfeleinkkel közösen tovább folytatjuk a legfejlettebb technológiák alkalmazását, az összetett társadalmi problémák kezelését.

Csatlakozzon a Wolters Kluwer vállalathoz, hogy tehetséges szakemberekkel dolgozhasson együtt olyan megoldásokon, amelyek valódi hatással vannak az emberek életére. Kivételes kollégák veszik majd körül, akik vállalatunk hajtóerejének számítanak.

21 000 munkatársunk egy kreatív, gondoskodó és sokszínű közösséget alkot, akik nap mint nap egymás és ügyfeleink érdekében dolgoznak. A lehetőségek és a kihívások által ösztönözve a magas teljesítményre összpontosítunk, és erőfeszítéseket teszünk az alábbiak terén:

  • Mindenkit tisztelettel és méltósággal kezelünk
  • Világpolgárok vagyunk, akik törődnek és adakoznak
  • Határozottak vagyunk: keményen és intelligensen dolgozunk
  • Ösztönző munkakörnyezetet teremtünk: inspiráljuk és támogatjuk egymást a siker elérésében

A Wolters Kluwer vállalatnál szárnyalhat: olyan együttműködő, innovatív, befogadó és professzionális kollégákkal körülvéve, akik osztoznak a hatást gyakorló elkötelezettségben. Ráadásul még kedveljük is egymást. De tényleg. Beszéljen bárkivel a Wolters Kluwer vállalatnál, és el fogják mesélni, milyen nagyszerűek a kollégák.

Csapatként nyerünk – a csapatmunka vállalatunk génjeiben van, és mi minden nap így is teszünk. Ha legnagyobb tehetsége az ötletek megosztásából és a lehetőségek felfedezéséből ered, akkor jó helyen jár. Ötleteit meghallgatjuk, számít a véleménye. Méltósággal és tisztelettel bánunk Önnel. Egy sokszínű és tehetséges csoporttal dolgozhat együtt, akik nap mint nap segítenek változtatni a dolgokon.

50 országban több mint 21 000 munkavállalóval rendelkezünk.

Több mint 180 országban együtt támogatjuk ügyfeleinket. Növekvő, globális vállalatként a változás és az innováció élvonalához tartozunk. Ügyfeleink és munkatársaink igényeihez igazodva a világ különböző pontjain a szakmai lehetőségek széleskörű és fejlődő skáláját kínáljuk, melyek lehetővé teszik, hogy hasznos munkát végezzen, miközben fejleszti készségeit, bővíti tapasztalatait és fokozza kulturális agilitását.

Sokféle üzletággal és széleskörű igényekkel rendelkező globális vállalatként a csapatok között, valamint a különböző üzletágakon és részlegeken belül is talál majd lehetőségeket új tapasztalatok szerzésére, előléptetésekre és akár karrierváltásra is – mindezt egy vállalaton belül.

A karriered csak Rád vár

Szeretnéd megtalálni azt a pozíciót és azt a vállalatot, amely a sikereid és karriered szempontjából megfelelő. Mi szeretnénk megkeresni azt a kollégát, aki a megfelelő képességekkel rendelkezik ahhoz, hogy hozzájáruljon a csapata, a vállalta sikereihez. Kiválasztási folyamatunk mindkét fél részére biztosítja a lehetőséget arra, hogy kiderüljünk, egymást keressük-e.

A folyamat a jelentkezéssel kezdődik, és remélhetőleg egy elfogadott ajánlattal zárul.  A kettő között elkötelezett csapatunk végigvezet minden egyes lépésen, a telefonos szűréstől kezdve az aláírásig azzal a végső céllal, hogy sikeres legyél a Wolters Kluwernél.

A különbözőség számít
A Wolters Kluwer vállalatnál folyamatosan törekszünk a befogadó vállalati kultúrára, hogy vonzzuk, fejlesszük és megtartsuk a kiváló teljesítményt nyújtó, produktív, elkötelezett és sokszínű tehetségeket, akikkel véghez vihetjük stratégiai céljainkat. Globális vállalatként kiemelkedő jelentőséggel bír a sokszínű munkaerő.

Divízióink

Célunk, hogy segítsük a szakembereket jelentős befolyást gyakorolni, amikor az a leginkább számít. Egészségügyi, adó- és számviteli, vállalati teljesítmény és ESG, pénzügyi és vállalati megfelelési, valamint jogi és szabályozási részlegünk szakértői megoldásokat kínál, segítve az emberek egészségének, jólétének, biztonságának és törvényes jogainak védelmét, miközben jobb szakembereket hoz létre az üzleti életben.

Díjak és elismerések