Hogyan kaptad meg az állást?

2018-ban Erasmus-diákként a lengyelországi Lublinba költöztem. A képzésen kötelező volt a hathónapos gyakorlat, ezért elkezdtem vállalatok után kutatni. Találtam egy adatmérnöki gyakornoki állást egy holland cégnél, Amszterdamban.

Imádtam Hollandiában élni és dolgozni, és úgy döntöttem, hogy a tanulmányaim befejeztével is maradok. Így elkezdtem álláshirdetésekre jelentkezni ezen a területen, és kaptam is pár ajánlatot. Egy eVision nevű cég mellett döntöttem (később összeolvadtak az Enablonnal), és junior szoftverfejlesztőként kezdtem dolgozni 2021 februárjában.

Mi miatt aggódtál, amikor megkaptad az első teljes munkaidős állásodat? Hogyan kezelted?

Talán amiatt, hogy nem tudtam, milyen is lesz a vállalati élet. Habár számos gyakorlaton részt vettem már, mire az Enablonhoz kerültem, aggódtam, hogy vajon tudok-e majd alkalmazkodni, amikor egy nagy szervezetnél kell dolgozni. Szívesen fogadnak, be tudok illeszkedni? Ráadásul a lezárások közepén csatlakoztam a céghez, ami még idegesebbé tett.

De nem kellett volna aggódnom! Mindenki nagyon kedves volt és támogatott, amíg beilleszkedtem, és mindenbe bevonnak.

Mi lepett meg a munkáddal kapcsolatban?

Meghökkentem, hogy mennyire nagy és összetett a munka, amin dolgozunk. A csapatunk az operációs kockázat kezelésére alkalmas szoftvert fejleszt az olaj- és gázipar, a vegyipar és a gyógyszeripar számára. Hihetetlen, bonyolult termék, amely a fejlesztésen, támogatáson és karbantartáson dolgozó csapatok folyamatos együttműködését igényli. Lenyűgöző, ahogy mindenki együttműködik, mindenki tudja, hogy mi a dolga, és mit szeretnénk elérni.

Milyen tanácsot adnál azoknak, akik most kezdenek állást keresni?

Tapasztalatra van szükségük. Legyenek képesek megmutatni a lehetséges munkaadónak, hogy éltek a való világban. Fontos a sokféle készség, de azt is bizonyítani kell, hogy van tapasztalatod a vállalati munkavégzésben. Ezt azért találtam hasznosnak, mert a gyakornoki pozícióim során megértettem, hogyan kell helyesen bánni a vezetőkkel és a több tapasztalattal rendelkező kollégákkal, amit nem árt tudni.

Milyen a munkakörnyezet az Enablonnál?

Az Enablonnak dolgozni hihetetlenül rugalmas. Otthonról dolgozom, és hetente egyszer vagy kétszer megyek be az irodába, de igazából az ember maga dönti el, hogyan dolgozik, otthonról vagy az irodából.

A legtöbb munkanap egy megbeszéléssel kezdődik, ahol a csapattagok megbeszélik az elvégzendő feladatokat és a megoldandó problémákat, és beszélnek a hátráltató tényezőkről, amelyeket orvosolni kell. Ezek a megbeszélések különösen hasznosak – annyian vesznek részt a csapatból, hogy általában valaki tudja a választ valaki más problémájára.

Ezután a megbeszélés során vállalt munkára koncentrálok, elkészítem az alátámasztó dokumentációt, és segítséget kérek a csapattól, ha szükséges.

Mennyire készítettek fel a tanulmányaid a munkára, amelyet végzel?

Természetesen a diplomám segített a munkám elvégzéséhez szükséges műszaki készségek elsajátításában, de a gyakornoki pozíciók voltak az igazán lényegesek. Például az egyetemen projektről projektre haladtunk, azonban a munkahelyen nagy a hangsúly a tesztelésen, ezért a való életben sokkal több időt töltünk el a projektekkel. A gyakorlatok nagyon hasznosak voltak, mert segítettek abban, hogy a tanulásról gyorsan átálljak a munkára.

Mit élvezel a legjobban a munkáddal kapcsolatban? Milyen a vállalati kultúra?

Dolgoztam már front-end, back-end és dev ops projekteken is; soha nem unatkozom! Mindig nagy a kihívás, és folyamatosan kell tanulni. Az Enablon élen jár az innovációban, és részese voltam a csapatnak, amely részt vett a Wolters Kluwer Innovation Week nevű rendezvényén. Ezen a rendezvényen lehetőséget kaptunk, hogy olyasvalamin dolgozzunk, ami értéket teremt a vállalat számára.

Azt találtuk ki, hogy központosítani lehetne a különböző munkakezelő, dokumentumkezelő, GitHub és Dev Ops rendszereinket, és olyan eszközt lehetne kidolgozni, amely fokozza a hatékonyságot. Remek tapasztalat volt a tanulásra, és nagyszerű példa arra, hogy miért is szeretek itt dolgozni!